Lekarze Sanok

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
38-500 Sanok

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

38-500 Sanok

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Katarzyna Nycz

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

Profesjonalny, uprzejmy, konkretny lekarz, podchodzi do pacjenta z uśmiechem nawet po ciężkim dniu pracy.
Opinia dodana przez: Grzesiek

lek. dent. Anna Kielar

Grunwaldzka 3/1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Grzegorz Stabryła

38-500 Sanok

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Barbara Działowska-Dzimira

Rehabilitant, Lekarz medycyny pracy

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.Wizyta przebiegla w milej atmosferze.Lekarz godny polecenia.
Bardzo dobry lekarz rzeczowa poświęca czas o bardzo miła pani doktor interesuje się pacjentem. Byłam w szpitaluiala mnie pod opieką. Przyszło zawsze do łóżka porozmawiać
Opinia dodana przez: Ewa

dr Janusz Lauterbah

Reumatolog

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

To świetny specjalista. Mam do niego pełne zaufanie.Jest uprzejmy, ma czas dla pacjenta, na wizytach mam wrażenie, że jestem najważniejszą pacjentką - podchodzi komleksowo do problemu zdrowotnego, tłumaczy chorobę i metodę leczenia.

lekarz Jadwiga Wrótniak

Kochanowskiego 27
Sanok

Pani Doktor jest piękna,mądra,cierpliwa,kompetentna.Trudno jest tak o tak bezstresowego specjalistę wysokiej klasy.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

Gabinet
ul. Polna 21
38-500 Sanok

Wspaniały lekarz. Miła, uprzejma, otwarta. Nie stwarza barier typu lekarz - pacjent. Taka "swoja Pani Doktor". Przyjaciel. Rzadko się spotyka takich lekarzy, a tak niewiele trzeba żeby pacjent czuł się zaopiekowany. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Dariusz Dębek

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

polecam z calego serca bardzo mily i doswiadczony lekarz, najpierw to on odbieral mojej mamy porod (czyli mnie:) ) a teraz ja jako dorosla kobieta chodze do niego na wizyty, moja mama ciagle sie u niego leczy i nigdy nie bylo zadnych problemow, odpowie na kazde pytanie i poswieci tyle czasu ile trzeba. profesjonalny i madry czlowiek godny polecenia, POLECAM:)
Opinia dodana przez: Ewelina

Krystyna Daszyk

Neurolog

Gabinet Neurologiczny
38-500 Sanok

Ujmę to w jednym zdaniu-jest miła,kompetentna,znakomicie zna się na swojej profesji,oddana pacjentom,jest super lekarzem.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Ewa Bujalska

Traugutta 9
38-500 Sanok

bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor!polecam,aczkolwiek nie łatwo jest się dostać na kasę chorych,to chyba jedyny minus!

lekarz Rafał Tarnowski

38-500 Sanok

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Diagnozowałem u doktora bezdech senny. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dodatkowo rzetelne wyjaśnienie istoty choroby. Teraz używam aparatu CPAP i czuję się zupełnie inaczej niż bez leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

Dariusz Dębski

Sanok Jana Pawła
38-500 Sanok

Mam mocne zęby, które nie łatwo jest usunąć. Pan doktor wiedział co robić i skutecznie wyrwał bolący ząb. Cena umiarkowana, czas oczekiwania w kolejce długi, ale to tylko dobrze świadczy o tym dentyście. Pacjenci wiedzą kto im pomoże i dlatego tutaj chodzą. Polecam każdemu. Tomasz W.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Ewa Kmiotek

ZOZ
Błonie
Sanok

Wspaniały i kompetentny lekarz. Od wielu lat leczy całą moją rodzinę i zawsze trafnie stawia diagnozy. Dokładnie omawia choroby i sposób ich leczenia. Jest osobą konkretną i kompetentną. Cenię Panią Doktor Ewę Kmiotek za całokształt tego, jakim jest Lekarzem i Człowiekiem. Z pełnym przekonaniem polecam Jej usługi i życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

lek. dent. Grzegorz Firmanty

ulica Sąsiedzka 4
38-500 Sanok

Z polecenia dr Robel, bo tam niestety nie podjęli się leczenia kanałowego mojego zęba i odesłali mnie właśnie do doktora, umówiłam się na wizytę u dr Firmanty. Pierwsza wizyta była konsultacją z wykonaniem RTG zęba. Miałam już ze sobą RTG tego zęba wykonane w innym gabinecie ale wg doktora się nie nadawało. Wizyta konsultacyjna 50 zł. Na tej wizycie lekarz wycenił leczenie kanałowe na około 1100-1500 zł i omówił mnie ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Władysław Galej

Pulmonolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 3 pok. 23
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.
Opinia dodana przez: m

lek. med. Andrzej Kuzin

Psychiatra

Przychodnia Nr 1 w Sanoku
Lipińskiego 10
38-500 Sanok

Doktor Kuzin nie jest tak uczciwym człowiekiem za jakiego uchodzi. To rutynowy szpieg sądowy, który nie kieruje sie dobrem pacjentow lecz jego celem jest wzbogacanie sie na ludzkiej krzywdzie. Jego celem jest zdobyc jak najwiecej pacjentów otłumaniać ich lekami i uzależnić ich od nich tak alby po odstawieniu czuli się źle a pozniej wmawiac ze dany pacjent potrzebuje lekow alby funkcjonowac z rzekoma choroba i obiecywac ze za jakis czas ...

Ewa Dąbrowiecka

Gabinet lekarski
Sanok

Ogólnie Pani doktor jest dobrym lekarzem, do leczenia zębów się sprawdzi, ale do bardziej wymagających zadań nie mogę polecić. Chcę poruszyć temat koron, które po kilku latach od zrobienia muszą być ponownie otwarte, ponieważ okazuje się, że kanały nie są przeczyszczone do końca i robi się stan zapalny. Co z tego, że cena jest przystępna jak po latach trzeba wyłożyć 3 razy więcej aby to naprawić !!! Pani doktor za ...